دومین نمایشگاه فرش دست‌باف کرمانشاه افتتاح شد

rugart_00173با حضور مسئولان کشوری و استانی
دومین نمایشگاه فرش دست‌باف کرمانشاه افتتاح شد

دومین نمایشگاه فرش دست‌باف، فرش ماشینی و تابلو فرش کرمانشاه با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه، دومین نمایشگاه فرش دست‌باف، فرش ماشینی و تابلو فرش کرمانشاه توسط معاون آموزشی وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

در این مراسم معاون امور برنامه‌ریزی استانداری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و جمعی از مسئولان استان کرمانشاه حضور داشتند.

مسئولان حاضر در آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه فرش دست‌باف، فرش ماشینی و تابلو فرش کرمانشاه از نزدیک با فعالان این صنعت دیدار کردند و در جریان قابلیت‌ها و توانمندی‌های این بخش قرار گرفتند.

نمایشگاه مذکور با حضور 30 شرکت داخلی از استان کرمانشاه در فضای یک‌هزار و 500 مترمربع تا جمعه 23 آبان ماه سال‌جاری دایر است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه در ساعات 9:30 تا 12:30 و 15 تا 19:30 به غرفه‌های مختلف شرکت‌کننده در آن مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>